Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
0:00 - 0:00
gabriela

Cenniki Wellness Centrum w Centrum Babylon

CENNIK i OPIS MASAŻY

 

Klasyczny masaż rozluźniający

Masaż klasyczny (plecy, szyja) 20 min 200 CZK

Masaż klasyczny pomaga przy normalizacji napięcia wewnętrznego, poprawia ukrwienie, przyczynia się do lepszego odżywienia tkanek i łagodzi ból.

Masaż kończyn dolnych 20 min 200 CZK

Masaż nóg odpręża, wycisza i uspokaja. Usprawnia przepływ krwi w kończynach dolnych, a dzięki temu odżywia i dotlenia znajdujące się tam tkanki.

Masaż kończyn górnych 20 min 200 CZK

Masaż górnych partii ciała szczególnie polecany jest osobom cierpiącym na przewlekłe bóle głowy, ramion, szyi, pleców, kręgosłupa. Jest także doskonałym pomysłem na relaks oraz rozluźnienie mięśni dla osób zapracowanych, narażonych na stres, prowadzących siedzący tryb życia, bądź spędzających dużo czasu w jednej pozycji.

Masaż kamieniami lawowymi 

Masaż częściowy (plecy, kark, okłady) 40 min 560 CZK
Masaż całkowity (plecy, kark, ręce, nogi i okłady)  80 min 1 160 CZK

Gorące kamienie lawowe mają nadzwyczajne działanie relaksujące, rozluźniają swoim ciepłem partie mięśniowe i stymulują kanały energetyczne.


Masaż czekoladowy z okładami

Masaż częściowy ( plecy i okłady)  40 min 460 CZK
Masaż całkowity (plecy, nogi i okłady)  50 min 580 CZK

Masaż gorącą czekoladą jest sprytnym masażem rozluźniającym, chłodzi i upiększa skórę, wypłukuje toksyny, rozluźnia mięśnie i zapewnia uczucie harmonii.

Masaż antycellulitowy  z okładem 60 min 860 CZK

Masaż wpływa korzystnie na metabolizm skóry, powoduje lepsze wchłanianie tłuszczu i chłodzi skórę. Rozpuszcza komórki tłuszczowe, korzystnie wpływa na krwioobieg i stymuluje podskórne struktury tłuszczowe.


Energetyzujący masaż tybetański  40 min 660 CZK

Usuwa ból pleców i karku, wspomaga krwioobieg i wyrównuje energię w ciele. Pomaga przy bezsenności, stanach lękowych i poprawia zdolności obronne organizmu.


Hamam 60 min 1 100 CZK

Ten mydlany zabieg służy do oczyszczenia ciała. Obejmuje peeling gąbką z nanoszeniem piany mydlanej i jest wykonywany, jako przyjemny masaż relaksujący całego ciała.

 
Zabieg Reiki  20 min 420 CZK

Reiki jest metodą praktycznego uzdrawiania, zwiększa energię, ogranicza ból, umożliwia głębokie odprężenie i zapewnia uczucie harmonii.


Stawianie baniek  30 min 580 CZK

Skuteczna technika masażu, przy której dochodzi do bardzo intensywnego ukrwienia masowanej części ciała, usuwa bóle stawów, pleców i objawy cellulitu.

Miodowy masaż oczyszczający - Masaż częściowy pleców  20 min 420 CZK

Masaż miodowy ma silne działanie oczyszczające. Nie chodzi tu tylko o delikatny masaż, ale zdecydowanie o zabieg leczniczy.

Antystresowy masaż głowy i dekoltu  20 min 380 CZK

Bardzo przyjemny masaż głowy i dekoltu, powodujący uczucie wspaniałego psychicznego wyluzowania i stymulowanie hormonu szczęścia.

Masaż Breussa w okolicy kręgosłupa  40 min 520 CZK

Masaż Breussa uwalnia i regeneruje dyski pomiędzy kręgami. Delikatny masaż z użyciem oleju z dziurawca na całej długości kręgosłupa poprawia dotlenienie i usuwa substancje szkodliwe.
 

Refleksologia stóp  20 min 380 CZK

Korzystnie wpływa na cały organizm. Masaż odpowiednich punktów stóp powoduje stymulację organów wewnętrznych, poprawia funkcjonowanie i wspiera zdolność do samoleczenia się organizmu.


Mikromasaż okolicy oczu  20 min 380 CZK

Mikromasaż dzięki delikatnym ruchom rozluźniającym uzupełnionym terapią uciskową szybko powoduje uczucie relaksu skóry. Ten przyjemny masaż zwiększa elastyczność i poprawia odżywienie skóry, natłuszcza ją i poprawia ukrwienie, przeciwdziała jej degradacji, prześwitywaniu naczyń krwionośnych i przedwczesnemu starzeniu się.


Manualny limfodrenaż  60 min 880 CZK

Delikatna technika masażu stymulująca przepływ limfy. Usuwa obrzęki, oczyszcza i przeciwdziała cellulitowi.


MASAŻE DLA DZIECI

Masaż klasyczny dla dzieci – Masaż częściowy  15 min 280 CZK
Masaż czekoladowy dla dzieci – Masaż częściowy z okładem  25 min 280 CZK

 

      Wellness Babylon Liberec

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek