Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
0:00 - 0:00
gabriela

Kawiarnia w Centrum Babylon

Zapraszamy na aromatyczną kawę, orzeźwiający koktajl lub wykwintny aperitif.

Serdeczna obsługa oraz nastrojowa atmosfera  umilą Państwu czas spędzany w CENTRUM BABYLON. Rozkoszujcie się Państwo chwilką tylko dla siebie i pysznym deserem.

Dzięki swojemu położeniu i łatwej dostępności jest popularnym miejscem organizowania spotkań handlowych i firmowych. Kawiarnia oferuje szeroki asortyment kawy, ciastek z Babylońskiej cukierni, koktajli, napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

kawiarnia

OGRÓD KRÓLEWSKI

Stylowa kawiarnia z drzewami i fontanną w atrakcyjnym miejscu w samym komunikacyjnym środku CENTRUM BABYLON. Oferujemy szeroki wybór kaw, przekąsek, deserów, koktajli, alkoholi i napoi bezalkoholowych.

W kawiarni znajduje się również kącik czytelniczy i dziecięcy.

Nowością, którą można skosztować w kawiarni są także fantastyczne lody ICE'N'GO! które są najzimniejszym deserem na świecie, najczęściej nazywane "kulkowymi lodami". Nie zawierają żadnych konserwantów chemicznych, są zrobione zawsze ze świeżego mleka, śmietany, owoców i innych naturalnych produktów zamrożonych do temperatury -197°C, przechowywanych w temp. -50°C i serwowanych w temp. -30°C, bez zawartości powietrza.

 

Ogród Królewski 	Ogród Królewski<p>Stylowa kawiarnia z drzewami i fontanną w atrakcyjnym miejscu w samym środku Centrum Babylon. Oferujemy szeroki wybór kaw, przekąsek, deserów, koktajli, alkoholi i napoi bezalkoholowych. <p> Ogród Królewski

Godziny otwarcia

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek