Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
0:00 - 0:00
gabriela

Centrum Babylon, Liberec, Czechy

Centrum Babylon, położony w miejscowości Liberec w Czechach Północnych, to  niepowtarzalne Centrum Rozrywki z luksusowym hotelem i Centrum Kongresowym.

Zadziwiająca jest łączna powierzchnia obiektu porównywalna do 6 boisk do piłki nożnej – aż 30 000 m2! Bezpośrednie przejście do świata zabawy i rozrywki z pokoi mieszkalnych to wygoda dla każdego gościa hotelu. Czterogwiazdkowy standard pokoi umożliwia komfortowy wypoczynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Luksusowe apartamenty, przestronne wnętrza i stylowe wyposażenie otaczają każdy z trzech dostępnych Hoteli: Wellness, Family i Business. Wszystko, co niezbędne dostępne jest pod jednym dachem – od tajemniczego świata podziemnych saun, przez edukacyjną formę spędzania wolnego czasu w iQparku aż po wodne atrakcje aquaparku.

Centrum Babylon<p>Czterogwiazdkowe Centrum Babylon to doskonały wybór zakwaterowania! Różne typy pokoi, bogata oferta wellness i SPA, wodny świat oraz wiele innych atrakcji dostępnych dla Ciebie!<p> Centrum Babylon<p>Centrum Babylon to ogromna powierzchnia aquaparku, lunaparku, iQparku, hotelu i innych atrakcji. Widok z lotu ptaka najbardziej oddaje ogrom obiektu. 	<p> Centrum Babylon<p>Centrum Babylon położone jest w miejscowości Liberec, w Czechach. Obiekt jest bardzo kolorowy, dlatego widać go z daleka.<p>

Centrum Babylon to również:

 Największy całoroczny wodny raj w Czechach Północnych, w skład którego wchodzą baseny i brodziki, zjeżdżalnie i rury dostarczające niezapomnianych wrażeń i podnoszące adrenalinę, tajemnicze, ukryte jaskinie, sauny i mnóstwo innych atrakcji wkomponowanych w przyjemną scenerię romantycznych, antycznych łaźni. W pobliżu basenów bary z miejscami siedzącymi, oferujące napoje ciepłe i chłodzące.

Do części rozrywkowej zaliczyć należy również lunapark - zadaszony teren z atrakcyjnymi zabawkami w stylu staroczeskiej karczmy: karuzele, ściana wspinaczkowa, tory przeszkód, trampoliny, elektryczne autka, kręgielnia, salon gier, sztuczny byk, laser game, tor wyścigowy dla dzieci i wiele więcej.

W kompleksie znajduje się mnóstwo różnorodnych lokali gastronomicznych - od ekskluzywnej klimatyzowanej restauracji po bar samoobsługowy, piwiarnię, kawiarnie czy też restaurację włoską i Babu Burger. Serwowane dania kuchni czeskiej oraz międzynarodowej słyną z niepowtarzalnego smaku i aromatu. Goście chwalną sobie idealnie doprawione potrawy, które przygotowywane są z należytą starannością.

Do organizacji przyjęć, kongresów, prezentacji, imprez kulturalnych, przygotowano kilka różnej wielkości sal i saloników wyposażonych w nowoczesny sprzęt audio - video. Centrum Kongresowe Babylon to idealne miejsce na mniejsze lub większe eventy.

 

 

Aquapark - Brodzik<p>Centrum Babylon zadbał o to, aby wszyscy cieszyli się wspaniałą zabawą w wodzie. Dla najmłodszych powstał brodzik dający kupę radości!<p> iQpark<p>Dzieci rozwijają się tutaj i nabywają nowych umiejętności. Wszystko bowiem jest takie ciekawe...<p> Lunapark_001.jpg Lobby bar w Wellness hotelu Babylon<p>W Lobby barze w Centrum Babylon pysznie smakują przekąski i orzeźwiają zimne lub ciepłe napoje.<p> 42.jpg nostalgia1.png Sala kongresowa<p>Idealne miejsce na długotrwałe konferencje. Zorganizowana obsługa Hotelu Babylon zaproponuje posiłek, który podany zostanie sprawnie w czasie przerwy obiadowej.<p> 40.jpg Wellness_04.jpg

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek