Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
0:00 - 0:00
gabriela

Oferta dla firm

Największe i najbardziej nowoczesne centrum konferencyjne w Czechach

Jest to miejsce gdzie pod jednym dachem znajduje się hotel, centrum handlowe oraz atrakcje sportowe. Każda impreza, którą organizujemy, jest dla nas wydarzeniem równie ważnym jak dla Państwa. Już podczas pierwszego spotkania doświadczony personel dołoży wszelkich starań, aby organizowany event stał się niewątpliwym sukcesem.


Na naszych Klientów czekają takie atrakcje jak: aquapark, lunapark, centrum handlowe z licznymi kawiarniami, restauracjami i winiarniami. Obiekt jest dobrym miejscem na przeprowadzenie konferencji czy szkolenia z pobytem all inclusive.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Konferencje w Centrum Babylon

Konferencje w Centrum BabylonCentrum Babylon dysponuje salami o różnych rozmiarach o całkowitej pojemności ponad 2000 osób.

Pomieszczenia konferencyjne zostały zaprojektowane z myślą o dużych kongresach, kameralnych spotkaniach biznesowych i bankietach. Wiele z nich posiada naturalne światło dzienne, a ponadto do Państwa dyspozycji jest także najnowszej generacji sprzęt audio-wizualny

 

Czytaj więcejKonferencje w Centrum Babylon

Atrakcje dla firm

Zapraszamy Państwa do skorzystania z różnorodnych atrakcji, które odnaleźć można w nieodległej okolicy Centrum Babylon.

 Projektując programy szkoleń outdoor staramy się, jak najlepiej dopasowywać je do potrzeb naszych klientów. Zajęcia przygotowane przez nas, to nie tylko autorskie scenariusze i możliwość aktywnego spędzenia czasu poza biurem, ale przede wszystkim, cenne źródło doświadczeń, rozwoju kompetencji indywidualnych i grupowych.

 

Czytaj więcej: Atrakcje dla firm

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek