Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
9:00 - 17:00
gabriela

Atrakcje dla firm

Zapraszamy Państwa do skorzystania z różnorodnych atrakcji, które odnaleźć można w nieodległej okolicy Centrum Babylon.

Projektując programy szkoleń outdoor staramy się, jak najlepiej dopasowywać je do potrzeb naszych klientów. Zajęcia przygotowane przez nas, to nie tylko autorskie scenariusze i możliwość aktywnego spędzenia czasu poza biurem, ale przede wszystkim, cenne źródło doświadczeń, rozwoju kompetencji indywidualnych i grupowych.

 


Maloskalsko należy do najbardziej malowniczych zakątków Czeskiego Raju. Žlutá Plovárna, gdzie odbywają się poszczególne atrakcje to unikalne miejsce do przeprowadzenia wydarzeń sportowych i rekreacyjnych w centrum Czeskiego Raju.

Dostępne atrakcje:

Rafting/ Canoening

Rafting

Spływ wzdłuż rzeki Izera jest możliwy w kajakach ( dla 2 lub 3 osób) oraz w tratwach dla 6 osób.
Przed rozpoczęciem tej niesamowitej zabawy wszyscy uczestnicy spływu przechodzą szkolenie zarówno na brzegu jak i w wodzie. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów.
Spływ trwa ok 3 godzin. Trasa liczy 9 km. Podczas pełnej wrażeń podróży rzeką  Jizera można podziwiać przepiękne widoki Czeskiego Raju.
Serdecznie polecamy osobom chcącym sprawdzić swoje umiejętności, zmierzyć się z żywiołem wody i pragnącym poczuć dużą dawkę adrenaliny.

 

Paintball

Paitball

Paintball to zabawa strategiczna, przeznaczona dla tych, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację.
Wymusza ruch na świeżym powietrzu, umożliwia zrzucenie kilku kilogramów, rozwija zmysły oraz kondycję fizyczną.
Wyposażenie
Każdy z uczestników otrzymuje do swojej dyspozycji specjalny karabinek (marker) załadowany żelowymi kulkami wypełnionych kolorowym barwnikiem spożywczym, a oprócz tego zostaje wyposażony w maskę chroniącą twarz, oraz przebrany w mundur moro.
Zasady gry
Podczas gry zawodnicy podzieleni są na 2 zespoły, z których każdy posiada w swojej bazie flagę. Zwykle celem gry jest zdobycie flagi przeciwnika i dostarczenie jej do swojej bazy nie dając się przy tym trafić kulką (wyeliminować). Oczywiście jest to tylko przykład, a scenariuszy jest bardzo dużo.
Przeprowadzane przez nas imprezy wplecione zostają w ciekawe scenariusze, które swoim klimatem dopasowujemy do miejsca organizacji. Nasze spotkania mają na celu budowanie zespołów, integrację, wybór lidera, czy też poprawę komunikacji w grupie.
 

 

Rafting na Jizerze<p>Rafting polecany jest szczególnie osobom chcącym sprawdzić swoje umiejętności, zmierzyć się z żywiołem wody i pragnącym poczuć dużą dawkę adrenaliny!<p> Rafting<p>Spływ wzdłuż rzeki Izera jest możliwy w kajakach, które dostępne są dla 2 lub 3 osób oraz w 6osobowych tratwach. Dobra zabawa gwarantowana!<p>

 

Zajęcia Teambulding

Team Building

Lokalizacja: Žlutá plovárna
Oferta:  proponujemy różnego rodzaju gry zespołowe . Na wstępie grupa zostaje podzielona na zespoły . Każda grupa otrzymuje doświadczonego przewodnika. Gry mają na celu poprawienie stosunków i relacji w grupie oraz zapewnienie dobrej zabawy.  Każda zabawa ma inny cel (utrzymanie równowago, wytrzymałość, współpraca).  Wszystkie zajęcia przygotowane  są tak, aby każdy z uczestników mógł swobodnie brać w nich udział, w razie potrzeby instruktor służy pomocą.

 

Park Linowy

Park Linowy

Lokalizacja:  Žlutá plovárna
Max 30 osób / jedna grupa 
1 instruktor na 6 - 9 osób
Optymalny program zajmuje 3 godziny.
Park linowy zawiera 23 atrakcje, 6 atrakcji dla grup 2-osobowych, 17 atrakcji dla pojedynczych osób.
Grupa zostaje podzielona na grupy 6-osobowe. Jako rozgrzewkę proponujemy kilka prostych gier zespołowych, a następnie wspólnie postawimy pierwsze kroki na niższym poziomie linowym, gdzie każdy będzie miał okazję do spróbowania swych sił i zapoznania się z techniką poruszania na linach. Kolejne części programu obejmuje szkolenie z asekuracją, wykorzystując elementy wspinaczki i zasady ruchu na wysokości.
Po tym, uczestnicy udają się na wysokie liny, gdzie odbywa się główna część programu.

 

Wycieczka do Zamku Frydlant

Zamek Frydlant

Zamek Frydlant tworzy ciekawe połączenie dwóch architektonicznych części - średniowiecznego zamku i renesansowego pałacu. Zamek powstał w połowie wieku XIII. Pierwszymi właścicielami byli Ronowcy, następnie Grabsztajnowie, a od roku 1558 zamkiem władali Redernowie. Po bitwie na Bile horze całe dobra weszły w posiadanie Albrechta z Valdsztejna. Po jego śmierci posiadłość stała się majątkiem Matyasza z Gallasu, wreszcie rodu Clam-Gallasów. Zamkowe muzeum jest pierwszą tego typu ekspozycją w Europie środkowej. Już w roku 1801 część pałacu została udostępniona dla zwiedzających, przez ówczesnych właścicieli. Obecnie w skład ekspozycji zamkowej wchodzą; meble, szkło i porcelana a przede wszystkim bogate zbiory broni od czasów husytów przez renesans i trzydziestoletnią wojnę aż do wieku XIX. Wnętrza udostępnione do zwiedzania są kompletnie i bogato wyposażone. Na uwagę zasługuje kaplica zamkowa, wielki zbiór fajek i pokój dziecięcy z zabawkami z końca wieku XIX. Zwiedzanie zamku trwa od 90 do 120 minut. Istnieje możliwość zwiedzania zamku z przewodnikiem mówiącym w języku polskim. Aktualnie na trasie zwiedzania obiektu znajduję się 65 sal udostępnionych turystom, którzy na tę wycieczkę w towarzystwie przewodnika potrzebują około dwóch godzin.
 

Zamek Frydlant<p>Zamek Frydlant tworzy ciekawe połączenie dwóch architektonicznych części - średniowiecznego zamku i renesansowego pałacu. Zamek powstał w połowie wieku XIII. <p> Tarzania Zlata pluvarna<p>Zapraszamy na szkolenie z asekuracją, wykorzystując elementy wspinaczki i zasady ruchu na wysokości. Następnie uczestnicy udają się na wysokie liny.<p> Zajęcia teambuilding<p>Gry mają na celu poprawienie stosunków i relacji w grupie oraz zapewnienie dobrej zabawy. Sukces gwarantowany!<p>


 
Ponadto okolica Centrum Babylon obfituje w wiele interesujących szlaków i ścieżek przystosowanych do uprawiania turystyki pieszej lub rowerowej.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek