Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
10:00 - 15:00
gabriela

 

Wielkie otwarcie odnowionego aquaparku

W listopadzie 2013 czeka na Was wielka niespodzianka! Odbędzie się bowiem otwarcie całkiem nowego i odmienionego aquaparku! Będziecie mogli śledzić zmiany wnętrza urządzonego w stylu Juliusza Verne'a... Znajdziecie siebie w malowniczym, nadmorskim miasteczku, z którego zaledwie kilka kroków oddzieli Was od tajemniczego świata podwodnego, gdzie kalamary strzegą swego skarbu... Spodziewajcie się niesamowitych wrażeń - pokazy z niezapomnianą muzyką oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek!

Aquapark<p>Kąpiel w aquaparku w Centrum Babylon jest niczym podróż w starożytność: pięknie zaokrąglone Arkady, malowniczo zdobione łuki i precyzyjnie wykonane płaskorzeźby - i to wszystko w XXI wiecznym kompleksie basenowym!<p> Aquapark<p>Bicze wodne wystające ze ściany z powodzeniem zastąpią Ci klasyczny masaż. Taka wodna terapia na pewno przyniesie ukojenie Twoim plecom.<p> Aquapark<p>Będąc w Centrum Babylon nie omieszkaj skorzystać z aquaparku. Namów swoją rodzinę i przyjaciół na kąpiel w błękitnej wodzie. Takie wspólne spędzanie wolnego czasu z pewności zbliży Was do siebie.<p> Aquapark<p>Żadne ze zdjęć, nawet takie, na którym widać niemal wszystko, nie oddaje atmosfery panującej w aquaparku Centrum Babylon. Najlepszym sposobem na przekonanie się o tym, jest osobisty przyjazd do Liberca! <p> Aquapark<p>Dzieci, dorośli, mali i duży! Wszyscy są mile widziani w aquaparku Centrum Babylon. Dobrej zabawy wystarczy tu dla każdego!<p> Aquapark<p>Jeśli znudziło Ci się pływanie w basenach, rozłóż się na jednym z wygodnych leżaków dostępnych w Centrum Babylon. Fontanny wodne pozwolą zmoczyć Twoją skórę, jeżeli najdzie Cię na to ochota. <p> Aquapark - Bar<p>Jeśli Twój żołądek przypomina Ci o sobie, skocz po coś na szybko. Bar dostępny a Aquaparku Centrum Babylon nie wymaga strojów wieczorowych ani zaproszeń. Przyjdź między kolejnymi zjazdami ze zjeżdżalni!<p> Aquazorbing<p>Dla wszystkich miłośników wrażeń - podróż w kuli po powierzchni wody! Stąpaj niczym po lustrzanej tafli i poczuj lekkość!<p>

 

 Nowy aquapark

 • baseny i zjeżdżalnie
 • cztery zjeżdżalnie - Little Dragon, Anaconda, Galaxie i Tornado (adrenalina space-bowl)
 • romantyczna grota, pomieszczenie relaksacyjne
 • dzika rzeka
 • unikalne akwaria z fauny morskiej
 • jacuzzi w jaskiniach
 • źródła i gejzery
 • woda i masaż podwodny
 • sauna rzymska i parowa
 • bufety
 • w słoneczne dni jest otwarta na duży taras do opalania i widokiem na miasto i Ještěd Liberec
 • temperatura wody w basenach 27 ° C - 30 ° C

 

Świat saun

Świat Saun jest częścią nowego Aqua Parku - nowa strefa relaksacyjna z leżakami i częścią wypoczynkową. Cały teren jest oddzielony od powszechnego hałasu. Zgodnie z regulaminem saun, pobyt wewnątrz możliwy jest bez kostiumu kąpielowego. Możliwość wynajęcia prześcieradeł bezpośrednio w parku wodnym.

Aquazorbing

Spróbuj chodzenia po wodzie! Aquazorbing dla wszystkich klientów- codziennie od 11:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 17:00 w cenie biletu wstępu.

 

 

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek