Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
0:00 - 0:00
gabriela

Katalog nagród programu lojalnościowego AquaSki Travel

Opaska

Lekka, miękka i ergonomiczna opaska na głowę. Dzięki specjalnej strukturze materiału zapewnia idealne utrzymanie ciepłoty ciała przy świetnym odprowadzeniu wilgoci na zewnątrz. Doskonała na wiosenne i jesienne dni, ponieważ znakomicie chroni głowę przed podmuchami wiatru.

Wartość: 17 zł

SUITE<p>Elegancki i szykownie urządzony pokój typu SUITE w Hotelu Gino Paradise Besenova*** zagwarantuje świetny wypoczynek. Ciepłe wnętrze i górski klimat sprawi, że będzie to udany pobyt czy wczasy.
<p> SUITE<p>Przytulny pokój SUITE w Hotelu Gino Paradise Besenova***. Wygodne meble, ciepłe kolory sprawią, że poczujesz się jak u siebie w domu. Dodatkowo atrakcje w aquaparku i termalnych wodach zagwarantują Ci udany pobyt na Słowacji. <p> SUITE<p>Wygodne łóżko małżeńskie sypialni pokoju SUITE w Hotelu Gino Paradise Besenova. Tu będziesz śnił i spał jak dziecko, po dniu pełnym przygód w aquaparku.<p> SUITE<p>Pokój typu SUITE w Hotelu Gino Paradise Besenova*** jest przestronny i stylowo urządzony, z pewnością będzie to miejsce gdzie Twoi bliscy spędzą miłe chwile. Z okien można podziwiać cały aquapark oraz baseny z wodą termalną.<p>

Powrót do katalogu

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek